У Дніпрі в рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" буде реконструйована дитяча лікарня №5. В оновленому закладі створять також велику сучасну реабілітаційну базу із басейном, повідомляє Дніпропетровська ОДА.

“Дніпровська лікарня №5 буде однією з найсучасніших в області. Висококласні медики, новітнє “начиння” закладу, яскравий дизайн з казковими героями – все сприятиме одужанню маленьких пацієнтів”, – сказав очільник ОДА Валентин Резніченко.

Як розповіла гендиректорка лікарні №5 Наталія Фоменкова, в одному місці діти зможуть обстежуватися, лікуватися та проходити реабілітацію. 

Будівельники вже перейшли до “чистих” робіт. Фахівці монтують інженерні системи. На нижніх поверхах кладуть кахлі, на верхніх – кріплять гіпсокартон.

У лікарні створять консультативно-діагностичний блок та лабораторію. Загалом тут відкриють три стаціонарні відділення – педіатричне, неврологічне та психіатричне. А також сучасний реабілітаційний центр з залами лікувальної фізкультури, сенсорною кімнатою та басейном.

У палатах перебуватимуть один-два пацієнти, палати зроблять просторішими, ніж до реконструкції.

“Раніше на весь поверх була лише одна вбиральня. Тепер зручності облаштовуємо на дві палати. Там робимо й душ”, – розповів головний інженер Роман Іванов. 

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що в 2021 році по всій Україні планують створити 177 сучасних приймальних відділень лікарень.