У Львові зведуть багатофункціональну арену, яка зможе прийняти матчі Євробаскету / фото facebook.com/kozytskyy.maksym.official

Цього року у Львові розпочнеться зведення сучасного спортивно-розважального комплексу для проведення чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу ЄвроБаскет-2025. Нову спортивну арену побудують в рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Про це під час зустрічі з делегацією Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій (ФІБА - Європа) повідомив очільник Львівської ОДА Максим Козицький. 

Зараз тривають геодезичні роботи та виготовлення проєктно-кошторисної документації.  

"Ми є одними із головних претендентів (на проведення ЄвроБаскет – ред.), а тому, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнеться будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів, європейського зразка", - розповів Козицький.

Майбутній комплекс розрахований на 10 тисяч глядацьких місць. На головній залі зможуть відбуватися ігри з зимових видів спорту. Зокрема, хокей, следж-хокей (паралімпійський вид хокею для людей з обмеженими фізичними можливостями), фігурне катання, шорт-трек, керлінг. А також: баскетбол, волейбол, гандбол, футзал, теніс, флорбол.

"За потреби головний зал легко зможе трансформуватися для проведення змагань із боксу, боротьби, ММА (змішаних бойових мистецтв), східних єдиноборств, важкої атлетики, пауерліфтингу, а також проведення культурних заходів. Також у цих залах зможуть проводити змагання зі спортивної і художньої гімнастики, спортивних танців, кіберспорту", - зазначив очільник області.

Сучасний мультифункціональний спортивний комплекс розташують за адресою вул. Стрийська, 199, поблизу стадіону Арена-Львів.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна виконає всі вимоги, необхідні для організації Євробаскету. Зокрема, в рамках ініційованої ним програми "Велике будівництво" розпочнеться зведення спортивних арен, що відповідають вимогам чемпіонату.