Сальдо отримав паспорт РФ / фото kherson.pro

Тимчасово окуповані території відмовляються приймати російську владу. Крім того, авторитет росіян підривають партизани.

Як йдеться в сюжеті проекту FreeДом, окупанти самі в перехоплених телефонних розмовах скаржаться на постійні вилазки "українських ДРГ".

Але головний провал російських окупантів - в адміністративному питанні. Щоб утвердитися в окупованому Херсоні, росіяни вирішили відсвяткувати там День Росії. Але охочих брати участь у цьому знайшлося дуже мало.

Журналісти зазначили, що в Херсоні знайшлися аж 23 людини, які бажають прийняти громадянство РФ. Серед них - Володимир Сальдо, який тричі був мером міста і перед виборами клявся у любові до України.

"Після тимчасової російської окупації Херсона швидко знайшов собі спосіб повернути керівну посаду. Сальдо став зрадником України, за що окупанти подарували йому крісло так званого голови Херсонської ВЦА", - йдеться в сюжеті.

Зазначається, що Сальдо вже знайшов спільну мову з окупантами і так званою главою окупованого Криму. Єдине, що він запропонував, - узаконити банківських боржників, дозволивши їм не виплачувати кредити.

"Такі ініціативи , як і всі дії окупаційної влади Херсона, - незаконні", - підсумували журналісти.

Сальдо після звільнення Херсона прогнозують або долю Януковича, який втік до в'язниці, або ж арешт за його колабораційну діяльність.

Раніше російські пропагандистські видання повідомили, що перші паспорти РФ видали у Мелітополі та Херсоні.

Одним з перших паспорт РФ отримав Володимир Сальдо, призначений окупантами "головою адміністрації Херсонської області".

Вас також можуть зацікавити новини: