Збірна Португалії розтрощила Іспанію в товариському матчі. Зустріч на стадіоні "Ештадіу да Луж" у Лісабоні завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів.

Іспанці мали територіальну перевагу, володіли м`ячем, а португальці ефективно використовували контратаки. На останній хвилині першого тайму вони відкрили рахунок, а в другому провели ще м`яча в контратаках (49, 68 і 90+2 хвилини). До того ж у першому таймі суддя відмінив ефектний гол Кріштіану Роналду, забитий, як видно на повторі, без порушення правил, зауважує Лента.ру.

Іспанія не програвала з таким нищівним рахунком з 1942 року. Тоді, нагадує газета AS, іспанці поступилися Італії в Мілані. Щоправда, у вересні 2010 року Іспанія, чемпіон світу і Європи, програла в товариському матчі Аргентині з рахунком 1:4.

17 листопада відбулися інші товариські матчі: Росія у Воронежі програла Бельгії з рахунком 0:2, Аргентина обіграла Бразилію 1:0, Англія вдома програла Франції 1:2, Україна на виїзді зіграла внічию із Швейцарією 2:2, Італія на останніх хвилинах врятувалася в грі з Румунією 1:1, Швеція і Німеччина розійшлися без голів, Білорусь розминалася в гостях в Омані 0:4, а парагвайці - в Гонконзі 0:7.