Чемпіонат Європи з мотокросу відбудеться одночасно з Євро-2012

06:17, 04 вересня 2011
Спорт
2667 0

У Димитрові будують супертрасу

У місті Димитров Донецькій області наступного року, під час Чемпіонату Європи з футболу, планується проведення Чемпіонату Європи з мотокросу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на прес-конференції Димитровський міський голова Руслан ТРЕБУШКІН.

За його словами, для цього в Димитрові до 2012 року мають намір відкрити трасу для мотокросу, що відповідатиме найбільш передовим міжнародним стандартам. «Тому будують трасу за всіма європейськими мірками, з трампліном для фристайлу й іншими хитрощами», - повідомив мер. За попередніми розрахунками, траса зможе вміщувати до 50 тисяч глядачів.

Р.ТРЕБУШКІН зазначив, що місто Димитров, яке цього року відзначило свій 100-річний ювілей, сьогодні планує вийти в національні лідери з проведення видовищних змагань по мотокросу. Мер нагадав, що поки в Україні таким титулом володіє лише місто Чернівці.

Р.ТРЕБУШКІН констатував, що будівництво сучасної траси для мотокросу фінансується, головним чином, за рахунок благодійних фондів міста й області, і точну вартість будівництва міська адміністрація назве лише після відкриття траси, оскільки до проекту періодично вносяться зміни, що приводять до корегування бюджету.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter