Сьогодні вшанували пам'ять Баля, Белькевича і Гусіна / 2plus2.ua

Команди було поділено на "Білих" та "Синіх". Матч завершився бойовою нічиєю - 3:3.

Андрій Шевченко першим забив у грі за "Синіх", проте його м'яч не зарахували через офсайд. А точним ударом відповів Сергій Ребров, вивівши вперед "Білих" на 27-й хвилині. За кілька хвилин до перерви Георгій Деметрадзе зрівняв рахунок.

У другому таймі глядачі побачили ще 4 голи. За "Білих" забили Олександр Хацкевич та Олег Гусєв, а за "Синіх" - Олег Венглинський і Андрій Шевченко. Головний посил, що робили учасники гри - життя продовжується і треба з посмішкою згадати своїх друзів, які дарували добро і світло.

"ТСН Проспорт" та канал "2+2" здійснювали пряму відеотрансляцію гри.

Нагадаємо, "Динамо" поховало трьох своїх легендарних гравців практично за один місяць. Белькевич помер 1 серпня. Баль пішов на той світ 9-го. А Гусін загинув 17 вересня.