МЮ - Борнмут - 4:1 / REUTERS

В рамках англійської Прем'єр-ліги відбувся заключний поєдинок 20-го туру, в якому "Манчестер Юнайтед" розгромив "Борнмут" - 4:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Вже на 5-й хвилині Погба після передачі Решфорда відкрив рахунок, а на 33-й француз зробив дубль, скориставшись пасом Еррери.

У кінцівці першого тайму рахунок став розгромним після того, як Решфорд замкнув передачу Марсіяля - 3:0. Хоча ще до перерви Аке "розмочив" ворота Де Хеа. 3:1.

У другому таймі Лукаку, який перед цим вийшов на заміну, забив четвертий гол "МЮ" у ворота "Борнмута".

Після приходу на тренерський місток манкуніанців Оле-Гуннара Сульшера "Червоні дияволи" виграли три матчі поспіль із загальним рахунком 12:3. Команда продовжує посідати 6-е місце в АПЛ, відстаючи від лідера - "Ліверпуля" - на 19 очок.

Нагадаємо, в середині грудня керівництво "Манчестер Юнайтед" відправило у відставку Жозе Моуріньо за провальні результати.