facebook.com

У Харкові визначився останній учасник півфінальної стадії Кубка України з футболу. "Шахтар" у серії пенальті обіграв "Динамо" після 120 хвилин ігрового часу, які завершилися внічию - 1:1.

Динамівці забили швидкий гол на 9-й хвилині - відзначився Гармаш.

Рахунок міг змінюватися в обидві сторони: Тайсон пробив у поперечину, а Віктор Циганков - у штангу. Однак цифри на табло змінилися лише після перерви. Після помилки Кадара Мораєс розстріляв ворота колишньої команди. 1:1.

Потім в командах сталося з видалення. Спочатку підвів "Динамо" Гармаш, а потім поле покинув і Мораєс.

У додаткові 30 хвилин у "Динамо" був шикарний момент: Циганков показав швидкість і дриблінг у штрафному, прорвався до лицьової, прострілив і Сідклей зовсім трохи не встиг замкнути передачу у порожні ворота.

В результаті футболістам довелося пробивати післяматчеві 11-метрові. Спочатку Денис Бойко впорався з ударом Манора Соломона, проте Віталій Миколенко і Володимир Шепелєв програли свої дуелі Андрію П'ятову - 4:3 на користь "Шахтаря". Гірники зіграють у півфіналі Кубка України.