Аргентинці забили обидва голи в першому таймі / REUTERS

У Сан-Паулу відбувся матч за третє місце Кубка Америки-2019, в якому зустрічалися збірні Аргентини і Чилі.

Аргентинці святкували перемогу з рахунком 2:1 і завоювали бронзові медалі турніру.

Аргентина забила два голи ще до перерви зусиллями Серхіо Агуеро і Пауло Дібали. У другому таймі у чилійців пенальті реалізував Артуро Відаль, але зрівняти рахунок в підсумку не вдалося.

Варто відзначити, що обидві команди на 37-й хвилині отримали по видаленню — поле залишили Ліонель Мессі та Гарі Медель. Аргентинський форвард вдарив суперника по нозі за межами поля, після чого Медель спробував відповісти опоненту.

Таким чином, Аргентина стала бронзовим призером турніру.

Аргентина - Чилі - 2:1

Голи: Агуеро, 12, Дібала, 22 - Відаль, 59 (з пенальті)

Аргентина: Армані, Фойт, Пеццелла, Отаменді, Тальяфіко, Паредес, де Пауль, Ло Чельсо (Фунес Морі, 90), Мессі, Агуеро (Суарес, 81), Дібала (Ді Марія, 67).

Чилі: Аріас, Діас, Медель, Хара (Маріпан, 50), Ісла, Пульгар, Відаль, Арангіс (Кастільо, 83), Босежур, Варгас, Санчес (Фернандес, 17).

Попередження: Босежур, 16, Відаль, 26, Пульгар, 45+1, Пеццелла, 57, Паредес, 64, Фойт, 79, Тальяфіко, 90+3.

Вилучення: Мессі, 37. Медель, 37.

У фіналі, який відбудеться 7 липня, зустрінуться команди Бразилії та Перу.