Астана здобула першу перемогу у групі / REUTERS

Казахстанська "Астана" в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги Європи приймала "Манчестер Юнайтед".

Команда під керівництвом українського фахівця Романа Григорчука здобула сенсаційну перемогу з рахунком 2:1.

Варто відзначити, що манкуніанці вже гарантували собі вихід з групи L, тому головний тренер команди Уле Гуннар Сульшер дав шанс проявити себе ряду резервістів.

"Астана" цим скористалася і здобула вольову перемогу. Англійці вийшли вперед, коли точний дальній удар наніс Джессі Лінгард. Після перерви рахунок зрівняв Дмитро Шомко, а перемогу на 62-й хвилині господарям приніс автогол Ді'Шона Бернарда.

REUTERS

"Астана" здобула першу перемогу у нинішньому розіграші групового етапу Ліги Європи та залишається на останньому місці в групі. У "Ман Юнайтед" - 10 очок і перше місце.

Варто відзначити, що манкуніанці подолали найдовшу єврокубкову дорогу в історії клубу - 4800 кілометрів.

УНІАН раніше повідомляв про те, що Жозе Моуріньо очолив "Тоттенхем".