Батц вивів Саарбрюккен в півфінал Кубка Німеччини / фото: fc-saarbruecken.de

Голкіпер німецького клубу "Саарбрюккен" Даніель Батц став героєм поєдинку Кубка Німеччини, відбивши п'ять пенальті.

Команда Батца, що представляє четвертий дивізіон чемпіонату Німеччини, зустрічалася в кубковому чвертьфіналі з "Фортуною" і здобула перемогу в серії пенальті - 1:1, 7:6.

На 83-й хвилині "Фортуна" отримала право пробити пенальті, але Батц впорався з ударом Роувена Хеннінгса.

У серії пенальті 29-річний голкіпер "Саарбрюккена" відбив ще чотири 11-метрових і приніс своїй команді путівку в півфінал.

"Дійсно найкращий в історії", "Геніальний Батцмен", "Неймовірний виступ", - пишуть вболівальники в Twitter, де відео з сейвами Батца опублікував офіційний акаунт Кубка Німеччини.

УНІАН раніше повідомляв про те, що парагвайський воротар забив курйозний гол у свої ворота.