Баварія - Айнтрахт / фото REUTERS

Відбувся другий півфінал Кубка Німеччини з футболу, в якому "Баварія" зустрічалася з "Айнтрахтом".

Поєдинок завершився перемогою мюнхенської команди з рахунком 2:1.

Господарі повели в рахунку вже на 14-й хвилині, коли Томас Мюллер навісив на Івана Перішича, а хорват завдав удару в падінні головою.

На 69-й хвилині "Айнтрахт" відновив інтригу, коли Данні Да Коста підхопив м'яч після рикошету і розстріляв ворота чемпіона Німеччини. Однак досить швидко "Баварія" встановила остаточний рахунок - Роберт Левандовскі відзначився після передачі Альфонсо Девіса і вивів мюнхенців до фіналу.

"Баварія" - "Айнтрахт" - 2:1

Голи: Перішич, 14, Левандовскі, 76 - Да Коста, 69

"Баварія": Нойер, Павар, Боатенг, Алаба, Девіс, Кімміх, Горєцка (Мартінес, 86), Коман (Алькантара, 62), Мюллер, Перішич (Ернандес, 62), Левандовскі

"Айнтрахт": Трапп, Абрахам, Ндіка, Хінтеррегер, Чендлер, Кор (Дост, 77), Ільзанкер (Торро, 77), Туре (да Коста, 66), Гачінович (Камада, 66), Роде, Сілва

Попередження: Перішич, Ернандес - Сілва, Хінтеррегер

фото REUTERS

9 червня відбувся перший півфінал, в якому "Байєр" розгромив "Саарбрюкен" з рахунком 3:0. Саме леверкузенці стануть суперником "Баварії" у вирішальному поєдинку. Фінал Кубка Німеччини відбудеться 4 липня.

УНІАН раніше повідомляв про те, що нещодавно "Баварія" вже зустрічалася з "Байєром" в Бундеслізі та святкувала перемогу.