Кевін де Брюйне поставив крапку в матчі / фото REUTERS

"Манчестер Сіті" вийшов у півфінал Кубка Англії, обігравши "Евертон" в матчі 1/4 фіналу.

У складі "Ман Сіті" весь матч на полі провів Олександр Зінченко. Наприкінці першого тайму українець врятував "Сіті" від пропущеного голу. Він практично з лінії воріт головою вибив м'яч після удару Йеррі Міни під штангу.

Від порталу SofaScore Зінченко отримав найвищу оцінку серед усіх гравців матчу (7,7).

Вирвати перемогу "городянам" вдалося в кінцівці зустрічі. Спершу Ілкай Гюндоган зіграв головою на добиванні після удару в поперечину, а потім Кевін де Брюйне реалізував вихід на ворота.

"Евертон" - "Манчестер Сіті" - 0:2

Голи: Гюндоган, 84, Де Брюйне, 90

"Евертон": Жоау Віржініа, Холгейт (Івобі, 87), Міна, Годфрі, Коулмен, Гомеш, Аллан, Дінь, Сігурдссон, Кальверт-Льюїн, Рішарлісон

"Ман Сіті": Штеффен, Уокер, Ляпорт, Діаш, Зінченко, Сілва (Марез, 64), Фернандіньо, Гюндоган (Родрі, 89), Стерлінг (Де Брюйне, 79), Жезус, Фоден

Відео опублікував Twitter Emirates FA Cup.

Момент з порятунком від Зінченка

Відеоогляд матчу опублікував YouTube-канал The Emirates FA Cup.

Кубок Англії: 1/4 фіналу

• "Ман Сіті" став другим півфіналістом турніру. 20 березня в 1/2 фіналу також пробився "Саутгемптон", який розгромив "Борнмут" з рахунком 3:0.
  • 21 березня будуть зіграні ще два чвертьфінали - "Челсі" прийме "Шеффілд Юнайтед", а "Манчестер Юнайтед" зіграє в гостях у "Лестера".