Тоттенхем Жозе Моурінью пройшов суперника з Македонії / фото REUTERS

Відбулися матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи, за підсумками яких визначилися всі учасники вирішальної стадії відбору.

Результати всіх матчів

"Вольфсбург" - "Десна" - 2:0

Читайте такожДесна у меншості поступилася Вольфсбургу і покинула Лігу Європи (фото)

"Рієка" - "Колос" - 2:0 (в дод. час)

"Аполлон" - "Лех" - 0:5

"Арарат-Вірменія" - "Целе" - 1:0 (в дод. час)

"КуПС" - "Судува" - 2:0

"Вікторія" Пльзень - "Сеннерюске" - 3:0

"Фехервар" - "Реймс" - 0:0 (4:1 по пенальті)

"Ростов" - "Маккабі" Хайфа - 1:2

"Флоріана" - "Флора" - 0:0 (2:4 по пенальті)

"Юргорден" - "ЧФР Клуж" - 0:1

"Рига" - "Селтік" - 0:1

ЦСКА Софія- "Б-36" - 3:1

"Бешикташ" - "Ріу Аве" - 1:1 (по пенальті - 2:4)

"Русенборг" - "Аланьяспор" - 1:0

"Шарлеруа" - "Партизан" - 2:1 (в дод. час)

"Мальме" - "Локомотива" Загреб - 5:0

"Мура" - ПСВ - 1:5

"Хапоель" Беер-Шева - "Мазервелл" - 3:0

Читайте такожКолос під проливним дощем завершив виступ у Лізі Європи

"Стяуа" - "Слован" Ліберець - 0:2

"Клаксвік" - "Динамо" Тбілісі - 6:1

"Шериф" - "Дандолк" - 1:1 (3:5 по пенальті)

"Сараєво" - "Будучность" - 2:1

АПОЕЛ - "Зріньскі" - 2:2 (4: 2 по пенальті)

"Галатасарай" - "Хайдук" - 2:0

"Копенгаген" - "Пяст" - 3:0

"Стандард" - "Войводіна" - 2:1 (в дод. час)

"Шкендія" - "Тоттенхем" - 1:3

"Гранада" - "Локомотіві" - 2:0

"Легія" - "Дріта" - 2:0

"Базель" - "Анортосіс" - 3:2

"Мілан" - "Буде-Глімт" - 3:2

ЛАСК - "ДАК-1904" - 7:0

"Санкт-Галлен" - АЕК - 0:1

"Віллем II" - "Рейнджерс" - 0:4

"Спортінг" - "Абердін" - 1:0

Пари раунду плей-офф

"Янг Бойз" - "Тірана"

"Динамо" Загреб - "Флора"

"ЧФР Клуж" - "КуПС"

"Арарат-Вірменія" - "Црвена Звезда"

"Динамо" Брест - "Лудогорець"

"Сараєво" - "Селтік"

"Легія" - "Карабах"

"Дандолк" - "Клаксвік"

"Хапоель" Беер-Шева - "Вікторія" Пльзень

"Русенборг" - ПСВ

АЕК - "Вольфсбург"

"Базель" - ЦСКА Софія

"Спортинг" - ЛАСК

"Шарлеруа" - "Лех"

"Ріу Аве" - "Мілан"

"Копенгаген" - "Рієка"

"Мальме" - "Гранада"

"Тоттенхем" - "Маккабі" Хайфа

"Слован" Ліберець - АПОЕЛ

"Стандард" - "Фехервар"

"Рейнджерс" - "Галатасарай"

Ліга Європи 2020-2021: що потрібно знати

  • Матчі раунду плей-офф кваліфікації заплановані на 1 жовтня.

  • Жеребкування групового етапу, на якому традиційно виступлять 48 команд, відбудеться 2 жовтня. Стартує груповий етап 22 жовтня, а завершиться 10 грудня.

  • Фінальний матч Ліги Європи у 2021 році 26 травня прийматиме арена "Енерга-Гданськ" у Польщі.

  • Українські "Десна" і "Колос" не змогли подолати кваліфікацію ЛЄ. На груповому етапі турніру Україну представлятиме луганська"Зоря".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram