Мінор Альварес вивів команду у фінал / фото everardoherrera.com

Воротар костаріканський клубу "Есказусена" Мінор Альварес зумів забити гол зі штрафного.

"Есказусена" зустрічалася з "Десампарадос" і поступалася з рахунком 0:1 у матчі-відповіді 1/2 фіналу Клаусули (перший матч - 1:1).

На 85-й хвилині Альварес зважився виконати штрафний, який заробили його партнери. Кіпер підійшов до точки приблизно у 20-ти метрах від воріт суперника і завдав ідеального удару.

"Есказусена" завдяки цьому голу перевела поєдинок в овертайми та серію пенальті, в якій Альваресу знову не було рівних. Воротар відбив два удари та вивів команду у фінал.

Відео голу воротаря опублікував Twitter-аккаунт B/R Football.

УНІАН раніше повідомляв про те, що знаменитий футбольний воротар буде тренувати клуб четвертого дивізіону.