Руслан Малиновський / фото REUTERS

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський провів вдалий матч за "Аталанту" в чемпіонаті Італії.

У шостому турі Серії А команда українця гостювала у "Кротоне" і здобула перемогу з рахунком 2:1.

Малиновський вийшов на гру в старті, а на 26-й хвилині асистував Луїсу Мур'єлю під час першого взяття воріт суперника.

На 89-й хвилині українця було замінено. Портал Whoscored поставив Малиновського на друге місце серед найкращих футболістів поєдинку з оцінкою 8,8 бала. Більш високу оцінку отримав тільки Мур'єль (8,9), який оформив дубль.

Відеоогляд матчу з результативною передачею Малиновського опублікував офіційний YouTube-канал Серії А.

Руслан Малиновський в Італії: головне

• Малиновський став призером італійської першості вже у своєму дебютному сезоні за "Аталанту" - команда посіла третє місце і завоювала бронзу. Українець перейшов в команду з бельгійського "Генка" влітку минулого року.
  • Футболіст збірної України в минулому розіграші Серії А провів 34 матчі, забив 8 голів і віддав 4 асисти.
  • У минулому розіграші ЛЧ "Аталанта" з Малиновським вийшла до чвертьфіналу, де поступилася ПСЖ.