Руслан Малиновський / фото REUTERS

Півзахисник "Аталанти" та збірної України Руслан Малиновський віддав дві передачі та забив гол в матчі 33-го туру Серії А проти "Брешії".

Українець вийшов на поле в стартовому складі, а вже на другій хвилині асистував Маріо Пашалічу, який відкрив рахунок.

На 28-й хвилині Малиновський забив гол красивим дальнім ударом.

На 55-й хвилині знову спрацювала зв'язка Малиновського та Пашаліча - перший віддав передачу, а другий оформив дубль.

Відеоогляд матчу з діями українця опублікував YouTube-канал Серії А.

"Аталанта" в підсумку здобула перемогу з рахунком 6:2. Клуб з Бергамо набрав 70 очок і вийшов на друге місце в турнірній таблиці Серії А, але конкуренти свої матчі в цьому турі ще не зіграли.

На рахунку 27-річного Руслана Малиновського 8 голів і 6 передач у 38 матчах за "Аталанту" в поточному сезоні.

Як повідомляв УНІАН, в минулому турі Малиновський забив гол "Ювентусу".