Матч проходив на аматорському рівні / фото: scmp.com

Футбол в Китаї почав повертатися після карантину, починаючи з аматорського рівня - поновилися чемпіонати міст, в одному з яких сталася курйозна ситуація.

Про це повідомляє South China Morning Post.

У муніципалітеті Учуань відбувся 18-й весняний чемпіонат між місцевими аматорськими колективами. У грі за третє місце зустрічалися невдахи півфіналів - "Міран" і "Цай У".

Перший тайм матчу завершився з рахунком 32:1 на користь "Мірана", а на 70-й хвилині він виріс до 100:3. Пряма трансляція до того моменту стала хітом і зібрала 14 тисяч глядачів, але була перервана, як і сама гра.

Як стало відомо пізніше, гравці "Цай У" просто стояли та пропускали голи в знак протесту проти суддівства у півфінальному матчі. У поєдинку з командою "Потань", на думку футболістів, арбітр засудив їх в декількох епізодах і завадив пробитися до фіналу.

Більше того, міська футбольна асоціація погодилася з доводами "Цай У" і відсторонила арбітра з його помічником, але в переграванні півфіналу команді було відмовлено.