Дмитро Підручний став кращим з українців у гонці переслідування / biathlon.com.ua

В Оберхофі (Німеччина) на етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування, де кращим з українців став Дмитро Підручний.

Наш споротсмен зайняв 21-е місце і відразу на 4 позиції покращив свій результат порівняно зі спринтерською гонкою, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українець ідеально відпрацював на стрільбі з положення лежачи, але двічі промахнувся на "стійках" і відстав від переможця гонки по швидкості на 2 хвилини 41,1 секунди.

У свою чергу, Сергій Семенов опустився з 37-го на 43-е місце. На його рахунку 3 промахи і 4 хвилини 02.3 секунди відставання. А Артем Прима, який стартував 48-м, допускав промахи на трьох вогневих рубежах з чотирьох - всього 5 - і так не доїхав до фінішу.

Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Бе з результатом 34 хвилини, 29,8 секунди (3 промахи).