Підручний не зміг потрапити в Топ-30 спринтерської гонки етапу КМ в США/ / telegraf.com.ua

У Солт-Лейк-Сіті (США) завершилася чоловіча спринтерська гонка етапу Кубка світу з біатлону в рамках якої українські біатлоністи не змогли показати високих результатів.

Кращий з наших - Дмитро Підручний - зайняв 33-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українець допустив 4 промахи на двох вогневих рубежах - у стрільбі з положення лежачи і стоячи - 2+2, і відстав від переможця гонки на 1 хвилину 41.7 секунди.

У свою чергу, Артем Тищенко став 54-м (0+2 промахи, 2:33.4 хв. відставання), а Тарас Лесюк - 78-м - 2+2, +3:40.0 хв. відставання.

Перемогу в гонці здобув норвежець Крістіансен з результатом 23 хвилини 29.7 секунди (0 промахів).