Хімік обіграв столичний Київ-Баскет в гостьовому матчі Суперліги / fbu.ua

У центральному матчі вікенда баскетбольної Суперліги Парі-Матч Київ-Баскет приймав южненський Хімік.

Гра завершилася з рахунком 60:65, повідомляє офіційний сайт змагань.

Команди провели рівну першу половину і, як і очікувалось, сконцетрувалися на боротьбі під щитами. Протистояння Сандула та Петрова проти Джонса та Павлова стало одним з ключових до великої перерви. Якщо в стартовій десятихвилинці перевагу в фарбі мали гості, то у другій чверті господарі вирівняли ситуацію.

Динамічна перша половина, під час якої суперники не забували приділяти увагу захисту, закінчілася за символічного одного очка переваги лідерів чемпіонату - все вирішувалося після великої перерви.

Провівші черговий рівний ігровий відрізок, який умістився у третю чверть, команди відклали справи до заключної десятихвилинки. А ось у четвертій чверті Хіміку вдалося зробити ривок, який став вирішальним. Команда Віталія Степановського виграла відрізок 15:4 проти зонного захисту, отримавши вперше в цій грі двозначну перевагу. Цей відрив за такої близької гри виявився для господарів недосяжним. Команда Євгега Мурзіна скоротила відставання до 5 очок, але часу на камбек у киян не було.

Хімік здобув важливу виїзну перемогу з рахунком 65:60 і закріпився на лідируючій позиції в турнірній таблиці. Южненці втретє в сезоні перемоглі киян, вигравши сезонну серію з рахунком 3:1.

У южненців черговий вдалий матч провів Деон Едвін, який до 16 очок додав 10 підбирань та 3 передачі (РЕ +20), а у господарів найкращим був Максим Сандул, у якого дабл-дабл - 13 очок та 10 підбирань (РЕ +24).

Суперліга Парі-Матч.

Київ, СК Мередіан

Київ-Баскет - Хімік 60:65 (17:22, 16:12, 14:14, 13:17)

Київ-Баскет: Сандул 13 + 10 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення, Латковіч 9 + 8 підбирань + 6 передач, Крутоус 5 + 3 перехоплення - 3 втрати, Нванкво 4 + 4 підбирання, Луценко 0 - старт, Крік 16, Петров 11 + 7 підбирань + 4 передачі, Челован 2, Носков 0, Горобченко 0

Хімік: Джонс 19 + 7 підбирань + 2 перехоплення - 4 втрати, Едвин 16 + 10 підбирань + 3 передачі - 4 втрати, Павлов 12 + 7 підбирань + 5 передач, Рябчук 9, Войналовіч 0 - старт, Сидоров 5 + 4 передачі + 4 підбирання, Антіпов 4, Марченко 9