Бе виграв останню спринтерську гонку сезону / Reuters

У Холменколлені (Норвегія) завершилася спринтерська гонка останнього в сезоні етапу Кубка світу з біатлону, в якій кращим з українців виявився Дмитро Підручний.

Наш спортсмен посів 29-е місце в підсумковому протоколі, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українець допустив 1 промах при стрільбі в положенні стоячи і відстав від переможця гонки на 1 хвилину 35.1 секунди.

Артем Прима фінішував на 40-му місці - 2 промахи і відставання на 1 хвилину 58.5 секунди. Сергій Семенов показав 86-й результат - 2+1 промаху при стрільбі лежачи і стоячи, відповідно, і 3:43.9 відставання. А Віталій Труш зайняв 100-е місце 3+2 промахи і 4:36.1 відставання.

Переможцем гонки став Йоханнес Бе з Норвегії з результатом 24 хвилини 39.9 секунди і 1 промахом на "стійці" Призерами - Лукас Хофер з Італії і француз Квентін Філлон Майє.