Даяна Ястремська здобула перемогу в двох сетах / twitter.com/WTA

Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру WTA International в китайському Тяньцзіні (призовий фонд - 500 тисяч доларів).

У матчі другого кола українка, яка посіяна під третім номером, обіграла представницю Китаю Пен Шуай.

Матч тривав 1 годину 10 хвилин і завершився перемогою Ястремської з рахунком 6:2, 6:4.

19-річна українка в п'ятий раз дісталася до чвертьфінальної стадії в поточному сезоні.

"Це був не найкращий мій теніс, але я намагалася показати все, що в моїх силах, хоча втома трохи позначається", - зазначила Ястремська після гри.

В 1/4 фіналу Ястремська зустрінеться з росіянкою Веронікою Кудерметовою, яка займає в рейтингу WTA 45-е місце.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що українка Катерина Козлова не змогла дограти свій матч на турнірі в Австрії.