Олена Підгрушна принесла Україні четверте місце / фото: biathlon.com.ua

В рамках другого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в австрійському Хохфільцені, відбулася жіноча естафета.

Збірна України виступала у гонці складом, який вигравав "золото" в естафеті на Олімпіаді-2014. Українки за підсумками естафети в Хохфільцені посіли четверте місце.

Першою на дистанцію вийшла Віта Семеренко, яка використала два додаткові патрони і передала естафету дев'ятою. Валентина Семеренко втратила одну позицію, використавши чотири додаткові патрони, а Юлія Джима повернула Україну на дев'яту позицію.

На заключному етапі виступала Олена Підгрушна. Вона змогла наздогнати збірну Швейцарії, яка йшла третьою, і на фінішне коло, використавши один додатковий патрон, пішла четвертою. На якийсь час Підгрушна змогла вийти на третю позицію, але все ж не втримала її і фінішувала на четвертому місці.

"Дуже шкода, що допустила промах у стійці. Як раз не вистачило цих 5-10 секунд, щоб взяти бронзу. На фініші було дуже складно. Але зараз Хеккі дуже сильна. На підйомі вона мене обійшла", - сказала Підгрушна після гонки в ефірі "UA:Перший".