Кияни йдуть без втрат / фото: fiba.basketball

"Київ-Баскет" у другому турі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА грав вдома проти угорського "Керменда".

Українська команда зуміла здобути перемогу.

З перших хвилин господарі нарощували перевагу і в підсумку до заключної чверті мали перевагу в дев'ять очок, що допомогло перемогти. Наприкінці угорці були близькі до камбеку, але українській команді вдалося втримати переможний рахунок.

Найрезультативнішим у складі "Київ-Баскета" став Сергій Павлов, на рахунку якого 18 очок.

"Київ-Баскет" (Україна) - "Керменд" (Угорщина) - 80:78 (24:18, 23:11, 18:17, 15:22)

Підопічні Айнарса Багатскіса виграли другий матч поспіль у групі K, а в наступному турі вони зіграють проти латвійського "Вентспілса" на виїзді 8 січня.

УНІАН раніше повідомляв про те, що у першому турі "Київ-Баскет" переміг нідерландський "Зволле".