Гол Коннора Макдэвида / фото REUTERS

Зірка НХЛ Коннор Макдевід закинув приголомшливу шайбу в матчі регулярного чемпіонату між "Едмонтоном" і "Торонто".

У другому періоді Макдевід заволодів шайбою біля своїх воріт і зробив феноменальний прохід через весь майданчик. Канадець обіграв усіх суперників і, опинившись перед голкіпером, вразив ворота.

Макдевід у підсумку оформив дубль, а його "Едмонтон" здобув перемогу в овертаймі (4:3).

Відео голу опублікував офіційний YouTube-канал НХЛ.

Коннор Макдевід: досягнення

• Макдевід був обраний "Едмонтоном" під загальним першим номером на драфті НХЛ в 2015 році.
  • 24-річний хокеїст чотири рази брав участь у Матчі всіх зірок НХЛ, двічі отримував приз хокеїсту, який набрав найбільшу кількість очок за системою "гол + пас" в регулярному чемпіонаті і три рази потрапляв до першої символічної збірної всіх зірок сезону.
  • Зі збірною Канади Макдевід виграв золоті медалі чемпіонату світу в 2016 році.