Самуельссон виграв гонку переслідування в Контіолахті / Bildbyrån

5 грудня у фінському Контіолахті відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках другого етапу Кубка світу.

Шведський біатлоніст Себастьян Самуельссон, який є срібним призером Олімпійських ігор-2018, здійснив приголомшливий прорив з 18-ї стартової позиції на першу підсумкову. На перших трьох рубежах він обійшовся без промахів, а на останньому не закрив одну мішень, в той час як Йоханнес Бьо пішов відразу на два кола штрафу. Про це пише sport.ua.

На останньому колі Самуельссон без особливої конкуренції на самоті добіг до фінішу, здобувши дебютну в кар'єрі перемогу на Кубку світу. А Йоханнес Бьо в другій гонці поспіль став третім, пропустивши на фінішному колі вперед ще й француза Фаб'єна Клода. Переможець спринту Тар'єй Бьо зайняв лише 12-е місце.

Не вдалося поліпшити свої стартові позиції українським біатлоністам. Артем Прима, який замкнув топ-20 у спринті, цього разу допустив чотири промахи і опустився на 26-й рядок у фінішному протоколі. А Дмитро Підручний посів 38 місце, програвши дві позиції порівняно зі стартом.

Контіолахті-2020: результати чоловічої гонки переслідування