На Тернопільщині платникам податків у січні повернули 71 мільйон гривень ПДВ

13:18, 12 лютого 2019
Тернопіль
224 0
На Тернопільщині платникам податків у січні повернули 71 мільйон гривень / фото УНІАН

Як повідомили УНІАН у відділі організації роботи ГУ ДФС у Тернопільській області, у січні 2019 року 88 суб’єктів господарювання Тернопільського регіону заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок у сумі 34 млн грн. Вказана сума на 1 млн грн перевищує відповідний показник минулорічного січня.

Читайте такожНа Тернопільщині у 2018 році кількість юридичних осіб зросла на 3,8%

«Станом на 1 лютого 2019 року платникам області відшкодовано з Держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 71 млн грн ПДВ, тоді як у січні минулого року було відшкодовано 30 млн грн», – зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

За результатами проведених перевірок податковими органами області в січні 2019 року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на 10 тис. грн.

Станом на 1 лютого 2019 року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 79 млн грн. З них 63 млн грн перебувають у процесі перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів, ще 16 млн грн – у судовому та адміністративному розгляді.

Податківці зазначають, що позитивна динаміка з відшкодування податку на додану вартість досягнута за рахунок ефективної роботи Електронного реєстру відшкодування ПДВ, який функціонує у відкритому режимі та демонструє громадськості, що процес адміністрування та відшкодування податку на додану вартість є автоматичним, прозорим та виключає будь-які можловості маніпулювання з відшкодуванням ПДВ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter