В рамках Інвестиційного форуму на Тернопільщині підпишуть ряд документів про співробітництво з іноземними установами

12:07, 25 травня 2017
Тернопіль
103 0

Документи про співробітницвто підпишуть з Сербською Діловою Палатою, Іспансько-Українською Торговою Палатою для розвитку, з Китайською Торговою Асоціацією та Підкарпатським воєводством Республіки Польща. 

У форумі

В рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest-2017» відбудеться підписання документів про співробітництво з Українсько-Сербською Діловою Палатою, Іспансько-Українською Торговою Палатою для розвитку, з Китайською Торговою Асоціацією та Підкарпатським воєводством Республіки Польща.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Читайте такожНа Тернопільщині РАЦС та управління соцзахисту надаватимуть послуги в електронній формі

«Наша співпраця з іноземними країнами була дуже тісною у 2016 році. Цього року ми її також будемо продовжувати. Плануємо відкриття на Тернопільщині нових ліній на українсько-естонському підприємстві, вітаємо успішні проекти на прикладі ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», де вже в наступному році буде працювати понад 2800 осіб», - сказав Барна.

Як повідомляв УНІАН, у Тернопільській області вчора розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017». У ньому беруть участь представники 27 країн. Форум триватиме три дні – з 24 по 26 травня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter