Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Хуг заявляє про завезення бойовиками у Зайцеве людей для "інформування" місії ОБСЄ про обстріл селища

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг заявляє про завезення бойовиками у Зайцеве людей для “інформування” місії ОБСЄ про обстріл селища.

REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це Хуг повідомив на брифінгу в Донецьку.

Таким чином, він прокоментував ситуацію в селищі Зайцеве, яке вночі було обстріляним. Зокрема, його попросили відповісти, чому спостерігачі не проаналізували у селищі місця враження після обстрілу, а також чому представники місії поспілкувалися тільки з трьома особами в той час, коли значно більша кількість людей хотіла поспілкуватися з спостерігачами ОБСЄ.

В ОБСЄ заявляють про подальше погіршення ситуації на Донбасі

Відповідаючи на питання, Хуг заявив, що знає людину, яка задає це питання. “Для тих, хто не знає, ця жінка представляє «Міністерство інформації» і працює разом з Басуріним з так званого «Міністерства оборони» тут у Донецьку”, - заявив Хуг.

“Коли ми вже збиралися покинути селище, група цивільних громадян знаходилась на дорозі, але вони не були місцевими жителями цього селища. І я також бачив, як Басурін ховався у домі, який знаходився за цією групою осіб. Коли ми покинули селище, Басурін обігнав нас на своїй машині на шляху в Донецьк. Ви можете передати Басуріну, що я готовий спілкуватися з ним напряму, не обов’язково автобусом завозити людей для того, щоб зробити це спілкування непрямим”, - заявив Хуг.

В зоні АТО знову використовується заборонене Мінськими угодами озброєння - ОБСЄ

При цьому він повідомив, що спостерігачам місії стало відомо, що у селі після обстрілу залишились воронки, і що спостерігачі хотіли проаналізувати ці місця, але бойовики «ДНР» не мали змоги захистити спостерігачів від стурбованих людей.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку