Експерт спрогнозував, чи відбудеться контрнаступ ЗСУ / фото 4 окрема танкова бригада

Ситуація на полі бою буде визначатися виключно тими ресурсами, які матиме українське військо для відбиття ворожих атак, повідомив в ефірі "Київ 24" військовий аналітик Владислав Селезньов. 

"Останні кілька днів у мене запитують -  чи спроможна українська армія до кінця цього року перейти в контрнаступ. Моя відповідь очевидна - ми не маємо достатньої кількості ресурсів для того, щоб організувати такі заходи. Ми нині, перебуваючи в стратегічній обороні, відчуваємо брак ресурсів для того, щоб ефективно стримувати всі ворожі атаки", - пояснив Селезньов. 

Аналітик також додав, що для успішної реалізації планів щодо наступальної кампанії Україна має накопичити достатню кількість ресурсів. 

Відео дня

"Йдеться не лише про зброю, військову техніку чи боєприпаси. Йдеться також про навчений, всебічно підготовлений і забезпечений особовий склад. Чимало питань і ми маємо розуміти, що ризиків попереду, не лише під час літньої кампанії, а й осінньо-зимової на нас усіх чекає чимало", - додав Селезньов. 

Російсько-українська війна: інші важливі новини 

Напередодні держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що багатоцільові винищувачі четвертого покоління F-16 вже цього літа літатимуть у небі над Україною

За словами військовослужбовця ЗСУ Кирила Сазонова, російські окупанти почали кидати в наступ в районі Часового Яру свої елітні підрозділи. Зокрема, в районі Торецька працюють російські морпіхи, спецпідрозділи першого корпусу, які підтримують мотострільці.

Вас також можуть зацікавити новини: