Росія руйнує Часів Яр / фото 24 ОМБр ім. короля Данила

У районі міста Часів Яр на Донеччині російські війська намагаються просуватися постійно, і складається враження, що в них є якийсь "дедлайн". Про це розповів військовослужбовець ЗСУ та політолог Кирило Сазонов в ефірі "Еспресо".

"Уже 2-4 тижні росіяни кидають у першу хвилю наступу елітні підрозділи. Під Часовим Яром працює ворожа десантура. Зараз противник відвів 98-ту дивізію, а кинув іншу десантуру, але ще ця інформація не підтверджена", - зазначив боєць.

Він додав, що в районі Торецька працюють російські морпіхи, спецпідрозділи першого корпусу, які підтримують мотострільці.

Відео дня

"Вони намагаються будь-якою цілою вийти до Костянтинівки майже з трьох сторін. Тому що від Часового Яру до Костянтинівки на схід десь 10 кілометрів, на південь за 20 кілометрів - Торецьк, а на захід іде траса Костянтинівка - Покровськ, де ворог проривається з Очеретиного", - розповів Сазонов.

За його словами, бої в районі Часового Яру і в районі Торецька тривають майже постійно:

"Працює ворожа авіація, некеровані ракети, КАБи, артилерія, міномети, дрони. Справа в тому, що в деяких місцях росіяни не змогли вийти до каналу (Сіверський Донець), до тих кордонів, на які планували. Там залишилися наші позиції, хлопці тримаються".

Бої за Часів Яр - актуальні новини

Нагадаємо, Forbes писав, що від початку кампанії в Часовому Яру російські військові втратили 99 000 осіб.

Однак, речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хотиця" Назар Волошин наголошував, що ці дані є надто завищеними: "Загальна цифра за три місяці наступальних дій у районі як Часовій Яр, так і по всій лінії фронту на східному напрямку становить 82 тисячі окупантів. Є ще й інші напрямки, можливо, до 90 тисяч дійде цифра... Я не буду сперечатися з експертами. Але по Часовому Яру цифра занадто велика".

Вас також можуть зацікавити новини: