ЗСУ продовжують завдавати ударів по російських лініях зв’язку і складах \  facebook.com/GeneralStaff.ua

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) підтверджують, що контрнаступ Збройних сил України помітно розвивається на півдні та сході.

Про це йдеться у свіжому звіті ISW.

Так, за даними аналітиків, українські війська просуваються на кількох напрямках у західній частині Херсонської області та закріпили територію за річкою Сіверський Донець у Донецькій області.

Відео дня

"Швидкість контрнаступу, ймовірно, різко змінюватиметься з кожним днем, оскільки українські сили намагатимуться позбавити росіян логістики, знищити їхні командні пункти та контроль і послабити моральний дух", - вважають фахівці.

У зв'язку з цим вони додали, що українські сили продовжують завдавати ударів по російських наземних лініях зв’язку, складах боєприпасів і ключових позиціях, щоб виснажити російські сили і стримати їх.

За прогнозами ISW, росіяни час від часу контратакуватимуть і відвойовуватимуть частину втрачених позицій, проводячи потужні артилерійські та авіаційні атаки на звільнені населені пункти та наступаючі українські війська.

Крім цього, ISW підтвердив факт звільнення одного населеного пункту у Херсонській області та одного в Донецькій області. У доповіді зазначається, що українські війська повернули собі територію на лівому березі річки Сіверський Донець.

Також повідомляється, що особовий склад 127-го полку так званої "Донецької народної республіки" ("ДНР") 1-го армійського корпусу відмовився воювати через відсутність постачання.

Фахівці зазначили, що російські війська переміщують військові засоби в райони, розташовані вздовж основних наземних шляхів сполучення у тилових районах Запорізької області.

Як повідомляв УНІАН, 4 вересня в ISW заявили, що найближчою метою українського контрнаступу залишаються удари по логістичних вузлах росіян на окупованих територіях.

Вас також можуть зацікавити новини: