Кримський міст саме час атакувати, вважає Жданов / фото REUTERS

Зараз видається прекрасний момент, щоб атакувати Кримський міст - шторм фактично зруйнував усі водні перешкоди. Таку думку озвучив військовий експерт Олег Жданов.

"У нас є сили та засоби для того, щоб його пошкоджувати, причому регулярно, попри бонові загородження. До речі, зараз прекрасний момент - шторм зняв фактично усі водні перешкоди, вони зруйновані. РФ навіть супутники намагається глушити над Кримом, щоб західні розвідки не зафіксували відсутність водних загороджень із західного боку мосту", - зазначив він.

На його думку, те, що міст не атакують, - скоріше, більше політичне, ніж військове рішення.

"Ми б могли тероризувати цей міст. Тим більше, що конструкція настільки складна в технологічному плані, що будь-які вибухи на цьому мосту можуть призводити до зупинки його роботи і до тривалих ремонтів або відновлювальних робіт", - додав Жданов.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко погодився з тим, що зараз бонові огорожі не настільки ефективні, як були до шторму. А ось, чи є на цей час необхідний ресурс для атаки моста - відомо тільки відповідним спецслужбам України, заявив експерт.

Як Кримський міст постраждав від стихії 

Як розповіла представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева, шторм пошкодив Кримський міст, але про його повне перекриття поки не йдеться:

"Керченський міст - дуже хитка така споруда. Не секрет, що ґрунти в Азовському морі нестійкі, тому будь-який сильний шторм впливає на всі ці споруди. Є певні пошкодження Керченського мосту, але вони поки не є такими критичними, щоб повністю його перекрити".

Вас також можуть зацікавити новини: