Бійці "Російського добровольчого корпусу" беруть участь у боях в Бєлгородській області / фото РДК

Військовий експерт Олег Жданов відповів на питання про приналежність до Збройних сил України "Російського добровольчого корпусу", бійці якого беруть участь у боях в Бєлгородській області РФ.

"Це той самий корпус. Він один. Цей корпус входить до складу інтернаціонального легіону Збройних сил України", - зазначив він.

За його словами, просто зараз бійці РДК вирішують військові завдання в своїх інтересах.

Відео дня

"Але вони всі військовослужбовці Збройних сил, вони комбатанти", - додав експерт.

За даними з відкритих джерел, "Російський добровольчий корпус" був сформований у серпні 2022 року як підрозділ російських добровольців, які воюють на боці України з 2014 року.

Бої в РФ у Бєлгородській області - останні новини

Нагадаємо, у "Російському добровольчому корпусі" підтвердили, що в боях на території Бєлгородської області РФ їм надають допомогу бійці "Польського добровольчого корпусу".

Також повідомлялося, що російські добровольці взяли в полон двох солдатів російської регулярної армії в Білгородській області і поставили ультиматум губернатору області В'ячеславу Гладкову.

А в Офісі президента України попередили росіян про неминучість переходу війни на територію РФ. Коментуючи посилення обстрілів прикордонних територій Росії, радник глави ОПУ Михайло Подоляк зазначив, що війна в такій інтенсивності в будь-якому випадку повинна була рано чи пізно перейти на російську територію.