Володимир Путін / фото REUTERS

Російський опозиційний публіцист Андрій Піонтковський упевнений, що звільнення Херсона від окупантів занурить РФ в справжній шок, там завалиться уся "піраміда брехні".

Свою думку з цього приводу він висловив в ефірі 24 каналу.

На його думку, шок буде як у росіян, так і всередині бункера – у керівництва РФ.

"Тут станеться ситуація, яка завжди виникає в бункерах. У Гітлера те ж саме було. Коли починають звільняти території і потрібно домовлятися з переможними противниками. Ця думка відразу прийде до всіх жителів бункера", - зазначив Піонтковський.

Як зазначив публіцист, є ймовірність, що після звільнення Херсона хто-небудь з політичних еліт РФ задумається про необхідність відступити та програти війну.

"Взяття Херсона означатиме падіння всієї цієї "піраміди брехні" всередині у російському суспільстві та у путінському бункері. Але до кінцевої перемоги залишиться багато часу і жертв. Тому потрібно підштовхувати людей, які після взяття Херсона зрозуміють, що війна програна", – додав він.

Нагадаємо, раніше військовий експерт Олег Жданов заявив. що зараз Україна не готова звільняти Херсон від російських окупантів, хоча ЗСУ і знаходяться від нього на відстані 17 кілометрів.

Вас також можуть зацікавити новини: