Окупанти імітують наступ на Запоріжжя / фото REUTERS

Як тільки російські пропагандисти заволали про "страшний наступ", зразу російські окупанти рушили на Запоріжжя. Але це виявилося лише зображенням наступу і спробою перевірити міцність наших позицій.

Детально ситуацію на запорізькому напрямку описала голова Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

"Ситуація залишається досить складною, але стабілізується вона якраз силами оборони і контрбатарейною протидією, яка триває як з одного, так і з іншого боку на сьогоднішній момент і є основним способом ведення боротьби з окупантами", - сказала речник.

Так само вона розповіла, як змінилося тактика ворога з огляду на те, що були "вкидання" в інформаційний простір, що ось-ось зараз буде якийсь наступ ворога.

"Критичної зміни не відбулося, але є деякі відхилення від звичайного оборонного ведення бойових дій, яким ворог характеризувався до цього. Вони намагаються на різних напрямках перевірити глибину нашої оборони і міцність позицій, і більшою мірою вдавати рух вперед. Лінія фронту залишається стабільною і гнучкість визначається лише короткочасним проведенням ось таких штурмових дій з боку окупантів. Вони намагаються групами 10-15 осіб перевірити можливість по суші (на запорізькому напрямку конкретно) щодо проникнення в тил наших позицій, але кожен раз отримують гідну відсіч і повертаються на лінію своєї оборони", - додала Гуменюк.

Ситуація на запорізькому напрямку: подробиці

Керівник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрин заявив, що на запорізькому напрямку у російських загарбників поки немає достатніх сил і здатності йти в повномасштабний наступ.

Росія зазнає поразки і всі заяви про те, що окупанти нібито досягли успіхів у Запорізькій області, є брехнею. Рашисти вирішили відвернути увагу від своїх невдач під Бахмутом, а тому намагаються говорити про якісь "перемоги".

Міська лікарня в окупованому Дніпрорудному Запорізької області переповнена пораненими окупантами. Ворог продовжує нести втрати.