У Курській області тривають бої / скріншот

Центр протидії дезінформації (ЦПД) РНБО України поінформував, які нові фейки та маніпуляції поширює російська пропаганда навколо подій у Курській області.

Зазначається, що хвиля дезінформаційних публікацій стосувалася таких тем:

Фейки на підкріплення пропагандистського наративу про "нацистську Україну". За даними ЦПД, у мережі тиражувалося фото з перснем зі свастикою на руці у нібито українського солдата; також з'явилося відео чергового "звірства" ЗСУ - зриву прапорів із могили "вагнерівця".

Відео дня

Звинувачення західних журналістів у брехні. Як зазначили в Центрі, репортажі з Курської області, які розповідають про гуманне ставлення українських військових до цивільного населення, стали для роспропагандистів непростим викликом.

Брехня про те, що українські військові заходять у населені пункти Курської області в російській формі для провокацій "під чужим прапором".

Поширення бездоказових заяв про "іноземних найманців" на боці ЗСУ в Курській області.

Брехня про успіхи кадировського спецназу "Ахмат" у Курській області. Як зазначили в ЦПД, ці "перемоги" на підняли на сміх навіть Z-військоводи.

Операція ЗСУ в Курській області - актуальне

Нагадаємо, 16 серпня у ЗСУ показали перші години наступу в Курській області.

Військові зазначили, що ретельна підготовка, раптовість та інформаційна тиша стали визначальними на початковому етапі операції.

Вас також можуть зацікавити новини: