З'явилися перші фото з новими 152 мм снарядами, які виготовлені на підприємствах Укроборонпрому / фото Defense Express

Державний концерн "Укроборонпром" розпочав серійне виробництво вітчизняних боєприпасів - зокрема, 152 мм снарядів. Українці уже пишуть на них "привіти" для російських окупантів.

Так, фотографію одного з них показала парамедик Юлія Паєвська ("Тайра") на своїй сторінці у Facebook.

"У нас тут перемога: перший серійний вітчизняного виробництва, з чим я щиро вітаю всіх", - написала Тайра, опублікувавши фото нового снаряда в дерев'яному ящику з написом "Скоро буду. Тайра".

Відео дня
facebook.com/julia.paevska/

Також своє послання окупантам на боєприпасі залишив лідер гурту Kozak System Іван Леньо. Він також додав, що вже незабаром снаряди доставлять на фронт, і тоді російські окупанти дуже довго згадуватимуть і його музичний гурт, і "Укроборонпром".

"Розлітатимуться, як гарячі пиріжки", - додав Леньо.

Своєю чергою мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що Укроборонпром налагодив виробництво снарядів 152 мм та 122 мм.

"Новенькі. Блищать, як к*ц*пьска сльоза. Тут добрі хлопці з "Укроборонпрому", що налагодили нове виробництво 152 і 122 калібрів, запропонували після обстрілів Дніпра допомогу. Кажуть: "Давай зробимо добру традицію, кожного разу відповідати особисто". Ловіть, па*люки. Нове виробництво УОП. І таких "привітів" у нас вже буде нескінченно… Помстимося", - написав Філатов.

t.me/borys_filatovv

Українські боєприпаси: що про них відомо

Як писав УНІАН, "Укроборонпром" налагодив виробництво боєприпасів калібру 122 і 152 міліметрів, а також мін калібру 120-мм. Засоби ураження пройшли успішні випробування.

Боєприпаси виготовляють за технологією НАТО на різних потужностях, у тому числі країн-партнерів.

У Міноборони сподіваються, що боєприпаси, які виробляє "Укроборонпром", мають зменшити залежність української артилерії від постачання з-за кордону, де запаси снарядів і мін радянських калібрів поступово вичерпуються.

Вас також можуть зацікавити новини: