Вівторок,
28 лютого 2017

Наші спільноти

Російські військові у Придністров'ї подвоїли активність і вивчають молдавську мову

Особливістю підготовки особового складу підрозділів, що входять до "миротворчих сил", цього року стало введення додаткового інтенсивного курсу молдавської мови.

Российские
Російські "миротворці" провели інтенсивні навчання / structure.mil.ru

В Оперативній групі російських військ у Придністровському регіоні Республіки Молдова підвели підсумки бойової підготовки за 2014 навчальний рік.

Як повідомляється на сайті Міністерства оборони РФ, порівняно з попереднім роком кількість практичних занять із тактичної, вогневої та спеціальної підготовки збільшилася більш ніж у 2 рази. Військовослужбовці ОГРВ взяли участь у 800 заходах бойової підготовки.

Порошенко обіцяє не допустити придністровського сценарію на ДонбасіПідсумковим іспитом для військовослужбовців став тижневий польовий вихід, у ході якого вони виконували вправи навчальних стрільб, училися встановлювати протитанкові та протипіхотні загородження, розгортати майстерні з ремонту і обслуговування озброєння і військової техніки.

Особливістю підготовки особового складу підрозділів, що входять до складу миротворчих сил", цього року стало введення додаткового інтенсивного курсу молдавської мови.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку