Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Міністри закордонних справ країн ЄС обговорять питання зняття санкцій з Білорусі

Міністри закордонних справ країн членів ЄС обговорять у Брюсселі питання зняття санкцій із Білорусі. 

REUTERS
REUTERS

Як повідомили радіо Свобода дипломатичні джерела, може бути знята більшість санкцій, за винятком, найімовірніше, ембарго на постачання зброї.

ЄС знову закликав Білорусь ввести мораторій на смертну кару

За даними джерел, сьогодні міністри закордонних справ ЄС можуть погодитися вилучити із санкційного списку десятки осіб і компаній з Білорусі. Водночас чотири особи, які, як вважають, відповідальні за зникнення чотирьох представників опозиції у 2000 році залишаться під санкціями.

Зняттю санкцій, як припускають, сприятиме нещодавнє потепління у відносинах між ЄС та Білоруссю, в результаті чого у жовтні Рада Євросоюзу на чотири місяці зупинила обмежувальні заходи у вигляді заморожування активів і заборони на в’їзд щодо 170 людей і трьох компаній Білорусі. Ці заходи діяли з 2004 року як покарання для Мінська через політичні переслідування і посягання на демократію в середині країни.

Тим не менше, Рада ЄС зберігає критичне ставлення до ситуації з правами людини в Білорусі, засуджує збереження страти і наполягає на проведенні демократичних реформ і більшій повазі до прав людини і свободи слова.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку