Неділя,
19 лютого 2017

Наші спільноти

У Кремлі прокоментували анонсований Кадировим відхід з посади глави Чечні

Потрібно дочекатися закінчення строку повноважень глави Чечні Рамзана Кадирова і рішення президента РФ Володимира Путіна.

REUTERS
REUTERS

Так прес-секретар російського президента Пєсков прокоментував рішення Кадирова і обговорення в ЗМІ можливих кандидатів на його посаду, передає ТАСС.

При цьому Пєсков стверджує, що в Кремлі будуть орієнтуватися не на заяви самого глави Чечні Рамзана Кадирова, а на об'єктивну оцінку його роботи різними організаціями й адміністрацією президента РФ.

"Потрібно дочекатися терміну (закінчення повноважень глави Чечні і рішення президента - Ред.)", - наголосив він.

Кадиров просить не влаштовувати мітинги на свою підтримкуНагадаємо, 27 лютого глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що його час на посаді керівника регіону минув. При цьому він повідомив, що керівництву держави потрібно знайти іншу особу на цю посаду.

"Якщо чесно сказати, я роблю справи, і в мене виходило до сьогодні. Ось щоб не використовували моє ім'я проти мого народу, я вважаю, що керівництву держави потрібно знайти іншу людину. Я кажу — мій час минув. У нас наступників у команді є дуже багато, є дуже хороші спеціалісти", - сказав Кадиров.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку