Євродепутат пояснила причину появи фото із сирійським муфтієм, який обіцяв теракти у ЄС - ЗМІ

14:21, 14 липня 2016
257 0

Група Євродепутатів зустрілась із верховним муфтієм Сирії Ахмадом Бадреддіном Хассуном та президентом Башаром Асадом.

rus.postimees.ee

Євродепутат від Естонії Яна Тоом, яка їздила до Сирії у складі цієї делегації, заявила, що під час візиту не знала про виступ муфтія, що погрожував активізувати атаки смертників у Європі і США. Під час візиту було зроблено і фото з муфтієм. Про це пише естонське видання Postimees.

Читайте також"Ісламська держава" підтвердила загибель одного з лідерів угрупування

 "Я не схвалюю його заяви, але закликаю поставитися до нього з відомими застереженнями, з урахуванням емоцій, які ним в той момент керували", – зазначила вона.

Євродепутат пояснила висловлювання муфтія тим, що за чотири дні до цього його син загинув в засідці повстанців. Вона стверджує, що від представника держави, яка перебуває в стані війни, особливо якщо він нещодавно втратив власну дитину, не варто очікувати політично коректних висловлювань.

У своїй промові муфтій пообіцяв активізувати в Європі та Сполучених Штатах Америки напади терористів-смертників, якщо іноземні сили зважаться напасти на Сирію.

Видання відзначає, що Європарламент відмежувався від візиту євродепутатів до Сирії в минулі вихідні, заявивши, що він був приватним. До складу делегації входили депутат від Естонії Яна Тоом, депутат від Іспанії Хав’єр Коусо Пермуй, депутат від Латвії Тетяна Жданок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter