Жінка дуже перелякалася та обурилася через таку доставку / фото ua.depositphotos.com

Жителька Індії отримала незвичайну доставку, а саме живу кобру, яка знаходилась у коробці разом з контролером Xbox, який вона замовила у південному місті Бенгалуру. Отруйна змія була приклеєна до пакувальної стрічки доставки Amazon India, тому не змогла завдати їй шкоди, пише The Independent, посилаючись на допис жінки, на ім'я Танві у соцмережі X. 

"Замовила контролер Xbox у @amazonIN і отримала разом з ним безплатну змію!", - написала вона.

Жінці вдалося зняти відео інциденту та поділитися ним у соцмережах, що викликало занепокоєння в інших індійців. Змію ідентифікували як окулярну кобру, яка походить зі штату Карнатака. Її успішно спіймали та відпустили на волю, повідомили у репортажі NDTV.

Своєю чергою Amazon India вибачилася та заявила, що розслідує інцидент, підкресливши, що безпека клієнтів є пріоритетом.

"Нам шкода, що ви зазнали незручностей із замовленням на Amazon. Ми хотіли б це перевірити", - йдеться у повідомленні компанії.

Також компанія попросила клієнтку поділитися подробицями інциденту та пообіцяла зв'язатися з нею найближчим часом. 

Також стало відомо, що жінка отримала відшкодування, проте розкритикувала Amazon за недбалість та висловила занепокоєння щодо безпеки транспортування та складування.

"Що вони отримали за те, що ризикували своїм життям з дуже отруйною змією? Це порушення безпеки, спричинене виключно недбалістю Amazon та їхньою поганою гігієною транспортування/складського зберігання і наглядом", - підкреслила Танві.

Користувачі соцмереж в Індії із занепокоєнням відреагували на таку доставку, проте деякі все ж поставилися до цього з гумором: "Отже, Amazon тепер доставляє і кобру, ось чому Amazon є лідером в онлайн-покупках".

Інциденти зі зміями

Раніше повідомляось, що в Одесі рідкісна змія покусала директора зоопарку. На щастя, це вид неотруйних змій з номінативної підродини родини полозових.

"Я виїхав на місце, виявилось, що це жовточеревий полоз (Червона книга України). Великий красень, дуже агресивний. Він сидів у такому місці, що ловити його було трохи незручно, тому йому вдалося мене трохи покусати", - розповів директор звіринця Ігор Біляков.

Також пасажири рейсу тайських авіаліній Thai AirAsia з Бангкока в Пхукет пережили справжній шок, адже під час польоту вони виявили живу змію у верхньому відсіку салону літака. Зазначається, що люди, які сиділи ближче до неї, відбігли назад, проте інші навпаки підійшли ближче, аби її сфотографувати. 

Вас також можуть зацікавити новини: