Президент Ірану виступив за переговори РФ і України / скріншот

Президент Ірану Ебрахім Раїсі заявив про готовність виступити посередником між Україною і Росією на переговорах. Відповідну заяву він зробив під час зустрічі в рамках Тижня Генеральної Асамблеї ООН, повідомляє Newsweek.

"Ми неодноразово заявляли, що готові виступити посередником, щоб домогтися зупинки бойових дій між Російською Федерацією і Україною", - сказав він.

При цьому Раїсі засудив США за підтримку України у військовій та економічній сферах. На його думку, замість цього США повинні "сприяти припиненню бойових дій і сприяти миру".

Відео дня

Раніше повідомлялося, що в кінці червня кремлівський диктатор Володимир Путін провів переговори з президентом Ірану і заручився його підтримкою. Крім того, Іран постачає до Росії зброю, яку окупанти використовують проти України.

Байден закликав захистити Україну

Нагадаємо, як писав УНІАН, президент США Джо Байден на 78-й сесії Генеральної Асамблеї ООН акцентував увагу на необхідності подальшої підтримки України.

У своїй промові президент США закликав лідерів протистояти "відкритій агресії" Росії і попередив про жахливі наслідки, якщо вони цього не зроблять: "Росія вірить, що світ втомиться і дозволить їй жорстоко поводитися з Україною без наслідків. Але я запитую вас наступне: Якщо ми відмовимося від основних принципів Статуту ООН, щоб заспокоїти агресора, чи може будь-яка держава-член відчувати себе впевнено, що вона захищена? Якщо ми дозволимо розділити Україну, чи буде незалежність будь-якої нації безпечною?".

Вас також можуть зацікавити новини: