Четвер,
28 липня 2016

Наші спільноти

Порошенко закликав Яценюка та Шокіна піти у відставку

Про це йдеться у відповідному зверненні, розміщеному на сайті президента.

REUTERS
REUTERS

"Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з Генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. Віктор Шокін впровадив ті реформи, яким в ГПУ чинили спротив десятиліттями: позбавлення прокуратури загального нагляду, створення Національного антикорупційного бюро і Державного бюро розслідувань, тощо.  Це з одного боку. З іншого, ГПУ, на жаль, не змогла заручитися довірою суспільства. І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку Генпрокурора", - йдеться в заяві.

Гучна відставка Каська: нардеп заявив про "глибочезну кризу" в ГПУ

Також Порошенко заявляє про необхідність повного перезавантаження уряду.

"Тепер вже очевидним є запит на повне перезавантаження уряду. Поки що у прем'єр-міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту", - зазначив президент.

При цьому він наголосив: "Момент для часткового оновлення Кабінету Міністрів упущено. Про нього надто довго говорили, і в результаті - забалакали. Тотальне переформатування Кабінету міністрів має відбуватися на основі чинної коаліції у складі "Солідарності", "Народного фронту", "Самопомочі" та "Батьківщини".

Як відомо, сьогодні о 16.00 уряд має звітувати перед Верховною Радою щодо результатів виконання своєї програми. За результатами цього звіту має вирішитись доля Кабміну.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку