Субота,
21 січня 2017

Наші спільноти

У МЗС спрогнозували остаточну ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію у 2018 році

У Міністерстві закордонних справ України вважають, що процес ратифікації Нідерландами Угоди про асоціацію з Україною буде завершено у першому півріччі наступного року. 

У МЗС розраховують, що в першому півріччі наступного року буде завершено процес ратифікації / фото: УНІАН
У МЗС розраховують, що в першому півріччі 2018 року буде завершено процес ратифікації / фото: УНІАН

Таке припущення в інтерв'ю "Європейської правді" висловила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

«Ми розраховуємо, що в першому півріччі наступного року Голландія передасть до Брюсселя свої ратифікаційні грамоти», – зазначила вона.

Зеркаль вважає, що наприкінці січня - початку лютого нижня палата нідерландського парламенту проголосує за рішення щодо ратифікації Угоди.

У Нідерландах спрогнозували рішення щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС до 15 березня

«Рютте (прем'єр Нідерландів, - ред.) відразу говорив, що в Сенат (верхня палата парламенту – ред.) Угоду буде внесено після виборів. І оскільки в Сенаті буде вільне голосування християнських демократів, це додає шансів на успіх голосування», ­– сказала Зеркаль.

Відзначимо, парламентські вибори в Нідерландах мають відбутися 15 березня.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці грудня Зеркаль заявляла, що уряд Королівства Нідерланди після 15 березня 2017 року внесе на розгляд верхньої палати парламенту (Сенату) для ратифікації Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку