Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

В Києві відбудеться VII з’їзд Федерації профспілок України - найчисельнішого національного профоб’єднання

24 березня 2016 року у Києві відбудеться VII з’їзд Федерації профспілок України - найчисельнішого національного профоб’єднання, що об’єднує у свої лавах 6,4 млн членів профспілок.

До участі у форумі запрошені Президент України П. Порошенко, Прем’єр-міністр України А. Яценюк, Голова Верховної Ради України В. Гройсман, керівники об’єднань роботодавців, представники МОП та інших закордонних представництв в Україні.

У роботі з’їзді візьмуть участь 1000 осіб - делегати від 43 всеукраїнських профспілок та усіх регіональних профоб’єднань, представники СПО сторони роботодавців на Національному рівні, Кабінету Міністрів України, міністерств і відомств, Національної служби посередництва і примирення, делегації національних профцентрів Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Німеччини, Польщі, Туреччини.

На Форум запрошені:  народні депутати України,  керівники політичних Фракцій у Верховній Раді України БПП, «Батьківщина», «Самопоміч», працівники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Національний координатор  МОП  в Україні, партнери ФПУ з міжнародних профцентрів Європейської  конфедерації профспілок,  Пан-європейської регіональної ради.

З’їзд підіб’є підсумки діяльності ФПУ за минулі п’ять років, прийме Стратегію діяльності ФПУ на 2016-2021 роки «Європейський вибір».

Запрошуємо взяти участь у висвітленні зазначеної події!

Початок  роботи - о 10.00

Місце проведення - МЦКМ профспілок України (Жовтневий палац), Алея Небесної Сотні, 1

Акредитація представників ЗМІ за телефонами:

289-60-41, 287-55-05, 067-788-99-41  або ел.поштою: olkor@fpsu.org.ua

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку