Є ті, хто використовує личину чесності як маску грубості або маніпуляції / фото pixabay.com

Існує різкий контраст між тим, щоб бути по-справжньому милим і просто прикидатися таким. Ця відмінність часто зводиться до щирості. Підроблена люб'язність полягає в тому, щоб здаватися добрим і уважним, приховуючи при цьому справжні почуття і наміри, пише Hack Spirit.

Зазначається, що психологія дає деяке уявлення про характерні фрази, які часто використовують ті, хто просто прикидається. Ось 10 із них:

"Я просто говорю чесно...". Є ті, хто використовує личину чесності як маску грубості або маніпуляції. Згідно з психологією, спільною рисою людей, які вдають, що вони люб'язні, є їхня схильність передувати різким або критичним коментарям такими фразами, як "Я просто чесний" або "Просто кажу, як є".

Відео дня

"Без образ, але...". Ця фраза часто є червоним прапором, який вказує на те, що ось-ось буде подано образливий коментар, акуратно загорнутий у неправдиво-ввічливу упаковку.

"Я ненавиджу драму...". За іронією долі, дослідження показали, що ті, хто голосно заявляє про свою неприязнь до драми, часто самі її створюють.

"Я не з тих, хто пліткує, але...". Коли справа доходить до соціальної взаємодії, ця фраза є явною ознакою того, що люди не по-справжньому милі.

"Жартую!". Ви коли-небудь отримували образливий коментар, а потім він швидко відповідав: "Жартую!"? Це класичний прийом, який використовують люди, що не такі хороші, якими здаються.

"Благослови твоє серце...". Ця фраза, особливо поширена в південних штатах США, має репутацію завуальованої образи.

"Я просто намагався допомогти...". Ця фраза часто трапляється в ситуаціях, коли непрохана порада чи небажані дії спричинили дискомфорт або незручності.

"Не хочу здатися грубим, але...". Фраза, яка зазвичай передує грубому коментарю.

"Але це тільки моя думка...". Це ще одна фраза, яку використовують фальшиві приємні люди, щоб представити свої потенційно образливі або суперечливі коментарі як нешкідливі особисті погляди.

"Не приймайте це на свій рахунок...". Ця фраза, мабуть, найбільш красномовна ознака людини, яка вдає з себе хорошу людину. Її часто використовують як провісник особистих нападок або різкої критики.

Нагадаємо, раніше УНІАН назвав 7 типових звичок чоловіків, які ніколи не дорослішають емоційно.

Вас також можуть зацікавити новини: