Скотті Кілмер розповів, чого не слід робити з двигуном автомобіля / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, скріншот

Досвідчений механік з 55-річним стажем Скотті Кілмер попередив, що водії бензинових і дизельних двигунів можуть "зруйнувати" життєво важливі деталі автомобіля після простої помилки.

В одному зі своїх відео в YouTube Кілмер закликав водіїв дотримуватися додаткових запобіжних заходів при митті автомобіля в домашніх умовах.

Він сказав, що автомобілістам ніколи не слід мити внутрішню частину своїх автомобілів, особливо моторний відсік, за допомогою потужної мийки високого тиску.

Відео дня

Кілмер попередив, що вода під високим тиском може пошкодити електричні роз'єми та життєво важливі деталі, такі як генератор змінного струму. Замість такого способу миття Кілмер радить залишати моторний відсік брудним, оскільки це не впливає на загальні характеристики автомобіля.

"Мийки високого тиску чудово підходять для чищення під'їздних шляхів, але не настільки хороші для очищення моторного відсіку. Під'їзні шляхи просто бетонні, їх просто так не пошкодиш. Але під капотом вашої машини всіляка електроніка, комп'ютерні модулі, їх можна зіпсувати водою. Особливо водою під високим тиском. Вона проникне в електричні з'єднання, може вивести з ладу ваш генератор, може потрапити на датчики вашого комп'ютера. Тоді доведеться витратити чимало часу, щоб зрозуміти, в чому справа. Подивіться, який брудний у мене двигун, він працює відмінно", - зазначає автомеханік.

Кілмер запевнив автомобілістів, що вони зможуть врятувати двигун після обприскування його водою, якщо вони будуть діяти швидко.

"Що вам потрібно зробити, це взяти собі фен, від'єднати всі електричні з'єднання, висушити їх феном, а якщо у вас дійсно стара машина з проводами свічок запалювання, зніміть їх і висушіть на повітрі. Часто проблема зникне, якщо ви дійдете до місця, де є волога", - сказав він.

Інші автомобільні новини

Як повідомляв УНІАН, раніше Скотті Кілмер назвав помилки, які можуть вивести з ладу двигун вашого автомобіля. Експерт розповів, що водії робили зі своїми автомобілями раніше, але "ніколи не повинні робити сьогодні" через ризик заподіяння серйозної шкоди.

Вас також можуть зацікавити новини: